Polecani projektanci wnętrz

Podłogi drewniane / 24 marca 2019

Prowadząc rodzinną manufakturę drewnianych podłóg, w swojej pracy często inspirujemy się naturą, jak i projektami architektów z całego świata.To właśnie ich uznanie jest dla nas największą motywacją do ciągłego rozwijania naszej pracowni i tworzenia wyjątkowych podłóg, które mają szansę sprostać wymaganiom ich klientów. Oto polecani przez nas projektanci wnętrz.

Polecani projektanci wnętrz – lista subiektywna

Interno – Iza Gajewska to autorska pracownia projektowa, specjalizująca się w architekturze wnętrz prywatnych i komercyjnych. Podziwiamy ją szczególnie za minimalizm i perfekcję – piękne detale, precyzyjnie dobrane naturalne materiały, wśród których często znajduje się nasze ulubione drewno w towarzystwie kamienia, betonu i szkła. Efekt? Trwałość i ponadczasowość. Nic dodać, nic ująć.

SHOKO.design ma z nami wiele wspólnego – jest rodzinną firmą, która inspiracji poszukuje w otaczającym nas świecie i tworzy wnętrza w pełni odpowiadające ich właścicielom. Cenimy ją za wyjątkowy, rozpoznawalny styl, jasne przestrzenie, urocze dodatki, i częste wykorzystanie drewna.

TROOMONO specjalizuje się w projektach architektury wnętrz, zwracając uwagę na przestrzeń, funkcjonalność, proporcje i światło. Nasze serca skradło bijące z nich ciepło i wspaniałe wykorzystanie drewna – od podłóg, aż po sufit.  

OSOM group to działające kompleksowo biuro projektowe, które uwielbiamy za to, że jest po prostu osom 🙂 W swoich projektach wykorzystują wszystko to, co lubimy najbardziej – czyli drewno, metal, cegłę, piękne tapety i nietuzinkowe dodatki.

W projektach pracowni projektowania wnętrz Magdaleny Mikołajczyk, natomiast, dostrzegamy miłość do wnętrz ponadczasowych i materiałów wysokiej jakości. Wnętrza te są proste i czyste w formie, o stonowanych kolorach. Często pojawia się w nich drewno, metal i beton.  

Studio Loft Kolasiński zajmuje się kompleksowym projektowaniem wnętrz prywatnych i pomieszczeń publicznych, często wykorzystując autorskie meble i niezwykłe przedmioty Każdy z projektów jest wyjątkowy i wykorzystuje nieszablonowe elementy wyposażenia wnętrz – i to właśnie ta oryginalność urzeka nas za każdym razem. 

BOLD Design zachwyca nas z kolei piękną kolorystyką, spójnością i częstym wykorzystaniem drewna, dzięki którym tworzone przez nich wnętrza mają wręcz unikatowy charakter. Przy tym nie zaniedbują one komfortu mieszkańców – wręcz przeciwnie!

Urzekają Cię podobne projekty? Jeśli prowadzisz własne biuro projektowe i dostrzegasz podobną grupę docelową, koniecznie daj nam znaćKto wie, może to właśnie Ty zainspirujesz nas do dalszego działania!

Comments are closed.